Bellroom na Facebooku

Drewno w domu

Zawsze kochałam drewno. W moich projektach wnętrz zawsze chętnie wybieram drewniane dodatki. Drewno w swojej naturalnej postaci jest niezastąpione.

Naturalne drewno sprawdza się świetnie w każdej aranżacji wnętrza. Zarówno  w rustykalnych pomieszczeniach, jak i loftowych ogromnych przestrzeniach. Drewno nadaje ciepły, naturalny klimat naszemu wnętrzu.

Nie musimy zmieniać całego wystroju pomieszczenia, aby nasz pokój odświeżyć na wiosnę. Wystarczy kilka pięknych, modnych dodatków np. dębowy mały stoliczek do kawy, kilka kolorowych poduszek , wiosenne gałęzie w wazonie i nasze wnętrze zyska zupełnie inny wymiar.

Firma Decowood wie, jak wyeksponować piękno z kawałka drewna. Drewno używane do wyrobów mebli, leżakuje ponad rok zanim zagości w Waszych domach. Wszystkie elementy stolików, czyli blaty, nogi, podpórki są wykonane ręcznie.

Drewno jest oczywiście odpowiednio zaimpregnowane, na życzenie klienta. Aby wyeksponować słoje i sęki drewna, używa się olejów naturalnych oraz wosku pszczelego. Firma stosuje również żywicę i bezbarwny lakier, który chroni drewno przed urazami. Impregnacja pozwala też łatwiej utrzymać stolik w czystości.

 

W zależności od czynników zewnętrznych i temperatury, drewno z biegiem czasu może ( lecz nie musi) pękać, co nadaje mu oryginalny wygląd. Naturalne drewno cały czas „pracuje”!

Uwielbiam meble wykonane z kawałka drewna, o nieregularnych kształtach, z dobrze widocznymi słojami i sękami. Każdy z Was widział stolik do kawy, wykonany z kawałka pnia drewna. Nie ma nic piękniejszego.

Firma Decowood produkuje meble od wielu lat a liczba zadowolonych klientów stale rośnie. Lubimy styl eko i cenimy to, co naturalne. Jemy zdrowiej, prowadzimy zdrowszy tryb życia , czyli wracamy do …korzeni.

 

Polecam!

Na hasło: Bellroom, przy zakupie stoliczków, bądź pięknych lamp, czeka na Was rabat!!!!

Kontakt: www.facebook.com/decowoodseries/ lub Robert Kozubski kom.791 405 818

Instagram: decowood.pl

zdj. Paulina Kozubska

 

 

Katarzyna Fiedorow

Kto za tym stoi?

Jestem Kaśka! Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia. Z wykształcenia jestem finansistą i projektantem wnętrz. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy.....sale baletowe...Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( "Własny Dom" nr 3/2013 , 9/2014, "Wnętrza Daniela"1/2013). Remonty to moja pasja. Pomagam, doradzam, nadzoruję... Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym ( kilka publikacji moich zdjęć w podręcznikach do geografii) Chodzę po górach, jeżdżę na nartach i rolkach. Życie jest za krótkie na odpoczynek!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować