Bellroom na Facebooku

O mnie

Jestem Kaśka!

Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia.

 

Z wykształcenia jestem finansistą (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)  oraz ukończyłam podyplomowe Studia Projektowania Wnętrz Art& Decor w Warszawie. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy…..sale baletowe…Tworzę meble dla konkretnego klienta. Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( „Własny Dom” nr 3/2013 , „Własny Dom” 9/2014, „Wnętrza Daniela”1/2013).

Własny Dom 9/2014

Własny Dom 3/2013

Wnętrza Daniela 1/2013

Wnętrza Daniela 1/2013

Podręcznik do geografii/ Nasza Europa / Wydawnictwo eMPi2

Jestem mamą dwóch już odrosłych urwisów  Chodzę po górach, jeżdżę na łyżwach,  nartach i rolkach. Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym. Uwielbiam podróżować ale to dodatek do życia a nie cel sam w sobie. Wyjazd musi być dobrze zaplanowany i przemyślany, dopasowany zarówno  do kieszeni podróżnika,  jak  i do jego możliwości. Nie jest to łatwe jeśli się nigdy nie korzysta z biur podróży i ma dzieci. Zwiedzamy wtedy ciekawe zakątki świata i miejsca, gdzie nie jeżdżą tłumy urlopowiczów. Zdjęcia robię od dziecka a  pasję podróży odziedziczyłam po ojcu, który oprócz pracy naukowej był  fotografem amatorem ( robił m.in zdjęcia do przewodników Włodzimierza Łęckiego ) i był zapalonym taternikiem! Podróże to też dobre wino i nowe smaki. Uwielbiam dobrą kuchnię i eksperymenty kulinarne. Kocham przyrodę i zwierzęta. Pomagam i kiedy trzeba ratuję!… i obiecuję, że już więcej nie adoptuję (ha ha).  Tymi wszystkimi spostrzeżeniami podzielę się z wami  na blogu.

Uwielbiam dobre jedzonko!

 

We wnętrzach, które urządzam najważniejsze są funkcjonalność, potem dopiero kolory i meble. Uważam, że to  kolory dają ludziom niesamowitą codzienną siłę do działania. Lubię dzieła sztuki i piękną porcelanę. Uważam jednak, że sztukę trzeba oswoić. Musi też być użyteczna, nie może zalegać na dnie szuflady. Będę Wam polecać na blogu moje ulubione książki.

Firma Bellroom na co dzień pomaga na każdym etapie budowy i remontu:

  • Zaczynamy od etapu inwestycji- pomagamy ulokować zdobyte fundusze. Sprawdzamy nieruchomości i inwestycje. Doradzamy. Pomagamy załatwić sprawdzonych i pomocnych doradców prawnych.
  • Pomagamy w urzędach, w uzyskaniu stosownych pozwoleń i dokumentów.
  • Wspólnie z gronem architektów i konstruktorów przygotowujemy dla klienta projekt.
  • Pomagamy na każdym etapie remontu oraz budowy.
  • Prowadzimy tzw. nadzór manadżerski na zlecenie klienta.
  • Znajdujemy potrzebne materiały i pomagamy w zakupach.
  • Prowadzimy odbiory techniczne nowych domów i mieszkań
  • Pomagamy podpisać stosowne umowy dotyczące oszczędnego gospodarowania lokalem.

Firma Bellroom i ten blog powstał z potrzeby chwili i na życzenie moich znajomych.  Projektowanie nie jest trudne trzeba tylko zdradzić kilka sekretów! Uważam, że każdy może stworzyć swoje wnętrze, tak jak każdy ugotuje dobrą zupę,  jeśli ma przepis. Jest kilka podstawowych zasad, których chcę was nauczyć na moim blogu. To podstawa sukcesu, reszta to wyczucie i intuicja. Żadne pompatyczne desajny ani wielcy kreatorzy,  tylko wy sami stworzycie swój własny azyl! Trochę znajomości zasad doboru koloru, szczypta geometrii i przepis gotowy!

Życie jest za krótkie na odpoczynek! ZAPRASZAM!!!!!