Bellroom na Facebooku

Korytarz – zapomniane pomieszczenie

tak tak… korytarz to dla wielu zapomniane pomieszczenie.

Wchodzimy do mieszkania i. ..idziemy dalej? Możemy ewentualnie zatrzymać się , żeby zdjąć buty lub płaszcz. Nawet kiedy zapraszamy gości na oglądanie  naszego nowego domu to wszyscy wchodzą i rządni wrażeń oglądania,  nie bardzo skupiają uwagę na korytarzu. Dlatego nawet projektując własny dom często zapominamy o „wejściu” do domu. A szkoda… jest to taka mała wizytówka tego co nas czeka dalej….

….może warto ?  Korytarz jest często bardzo małym pomieszczeniem więc warto go optyczne powiększyć.  Lustra bardzo przydadzą się w naszej  garderobie oraz optycznie powiększą każde pomieszczenie.  Często nie mamy pomysłu bo zabieramy się za urządzanie korytarza już po skończeniu całego domu. Zawsze doradzam ,żeby korytarz miał podobną gamę kolorystyczną do innych pomieszczeń.  Wtedy łatwo stworzymy  tzw. całość. Cóż!…wystarczy wtedy trochę koloru, szafa z ładnymi drzwiami i …jakiś obraz?

…i nie zapominajmy o oświetleniu- musi być jaśniejsze niż w reszcie domu. Najlepiej jedno centralne i dodatkowe mniejsze pośrednie np. kinkiety lub boczne lampki.

Katarzyna Fiedorow

Kto za tym stoi?

Jestem Kaśka! Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia. Z wykształcenia jestem finansistą i projektantem wnętrz. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy.....sale baletowe...Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( "Własny Dom" nr 3/2013 , 9/2014, "Wnętrza Daniela"1/2013). Remonty to moja pasja. Pomagam, doradzam, nadzoruję... Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym ( kilka publikacji moich zdjęć w podręcznikach do geografii) Chodzę po górach, jeżdżę na nartach i rolkach. Życie jest za krótkie na odpoczynek!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować