Bellroom na Facebooku

Nowy Jork – świątecznie w Little Italy

Nowy Jork – lato, upał, jemy lody, spacerujemy po Włoskiej Dzielnicy (Little Italy). Nagle oczom nie wierzę… sklep z ozdobami świątecznymi! Znajdziecie tu wszystko o czym zamarzycie na święta do dekoracji domu….

Wow! a odwrócona choinka z …zajączkami to już HIT!  Tylko Włosi mogli to wymyślić. Święta dwa w jednym!

Sklep jest czynny cały rok podaję adres: 133 Mullberry St.  

Podobno na Boże Narodzenie  się czeka cały rok?

 

zdj.Katarzyna Fiedorow

 

 

Katarzyna Fiedorow

Kto za tym stoi?

Jestem Kaśka! Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia. Z wykształcenia jestem finansistą i projektantem wnętrz. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy.....sale baletowe...Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( "Własny Dom" nr 3/2013 , 9/2014, "Wnętrza Daniela"1/2013). Remonty to moja pasja. Pomagam, doradzam, nadzoruję... Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym ( kilka publikacji moich zdjęć w podręcznikach do geografii) Chodzę po górach, jeżdżę na nartach i rolkach. Życie jest za krótkie na odpoczynek!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować

Świąteczna moda

Dziś u nas nowa odsłona …modnej choinki! Od zawsze wiadomo, że moda powinna kreować rzeczywistość wokół nas. Cieszmy się modą , cieszmy się świętami.   I jak Wam się podoba choinkowa sukienka??? zdj. Printerest