Bellroom na Facebooku

Pokój młodzieży

Oczywiście własne pomysły i pokój w „czarne czaszki” może nas zaniepokoić. Wówczas jest potrzebna rozmowa i sprecyzowanie klimatu wnętrza naszej pociechy.

Zazwyczaj te pomysły potrzebują naszej „pomocy”. Pamiętajmy jednak o wpływie kolorów na psychikę (patrz  Kolory) i jeśli już mamy „ulec” szaleństwu doradzam ten kolor na jedną ścianę. My unikniemy chaosu i dziecko będzie szczęśliwe,że rodzice zgodzili się na jego pomysł. Jest to metoda wielokrotnie sprawdzona w moim domu. Dorastanie to wiek buntu i sprzeciwu, więc po co go pogłębiać dodatkowo . Powodzenia!

zdj. pokój pewnego młodzieńca

Katarzyna Fiedorow

Kto za tym stoi?

Jestem Kaśka! Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia. Z wykształcenia jestem finansistą i projektantem wnętrz. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy.....sale baletowe...Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( "Własny Dom" nr 3/2013 , 9/2014, "Wnętrza Daniela"1/2013). Remonty to moja pasja. Pomagam, doradzam, nadzoruję... Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym ( kilka publikacji moich zdjęć w podręcznikach do geografii) Chodzę po górach, jeżdżę na nartach i rolkach. Życie jest za krótkie na odpoczynek!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować