Bellroom na Facebooku

Świąteczna moda

Dziś u nas nowa odsłona …modnej choinki! Od zawsze wiadomo, że moda powinna kreować rzeczywistość wokół nas. Cieszmy się modą , cieszmy się świętami.

zdj. Mannequin Mall
zdj. Woman’s World
zdj. Prasad Kumar
zdj. Sumcoco.com
zdj. Mannequin Madness

 

zdj. Sozleri.gen.tr
zdj. TipHero
zdj. dekorhom.ga
zdj. Fresh Patio

zdj. Craftcadencejournal.suburanmen.ru
zdj. Fresh Patio
zdj. Quinceanera.com
zdj. Vida Joven

I jak Wam się podoba choinkowa sukienka???

zdj. Printerest

Katarzyna Fiedorow

Kto za tym stoi?

Jestem Kaśka! Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia. Z wykształcenia jestem finansistą i projektantem wnętrz. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy.....sale baletowe...Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( "Własny Dom" nr 3/2013 , 9/2014, "Wnętrza Daniela"1/2013). Remonty to moja pasja. Pomagam, doradzam, nadzoruję... Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym ( kilka publikacji moich zdjęć w podręcznikach do geografii) Chodzę po górach, jeżdżę na nartach i rolkach. Życie jest za krótkie na odpoczynek!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować

Święta w Nowym Jorku

Boże Narodzenie w Nowym Jorku to frajda i mega przeżycie,  nie tylko dla dzieci! Zapraszam Was na na zdjęciową wędrówkę śladami Kevina (patrz film „Kevin sam w Nowym Jorku”). Piękne sklepy,  kolorowe wystawy, migoczące choinki i jeszcze kilkanaście, czynnych całą dobę Lodowisk Miejskich. Wszędzie pachnie grzańcem i preclami …. Najbardziej znana choinka na świecie stoi […]