Bellroom na Facebooku

Święta w Nowym Jorku

Boże Narodzenie w Nowym Jorku to frajda i mega przeżycie,  nie tylko dla dzieci! Zapraszam Was na na zdjęciową wędrówkę śladami Kevina (patrz film „Kevin sam w Nowym Jorku”). Piękne sklepy,  kolorowe wystawy, migoczące choinki i jeszcze kilkanaście, czynnych całą dobę Lodowisk Miejskich. Wszędzie pachnie grzańcem i preclami ….

Najbardziej znana choinka na świecie stoi w Rockefeller Center. Obok oczywiście lodowisko!

 

 

…pachną precle…

…..słychać wszędzie kolędy….

Poznajecie Central Park?

Nocą tez jest cudnie….

…jeśli się zgubicie to tu was znajdziemy!!!!!…jak w filmie o Kevinie!

…..czyli łyżwy do walizki i fruuuuuuu……..

zdj.Katarzyna Fiedorow

 

 

 

 

 

Katarzyna Fiedorow

Kto za tym stoi?

Jestem Kaśka! Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia. Z wykształcenia jestem finansistą i projektantem wnętrz. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy.....sale baletowe...Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( "Własny Dom" nr 3/2013 , 9/2014, "Wnętrza Daniela"1/2013). Remonty to moja pasja. Pomagam, doradzam, nadzoruję... Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym ( kilka publikacji moich zdjęć w podręcznikach do geografii) Chodzę po górach, jeżdżę na nartach i rolkach. Życie jest za krótkie na odpoczynek!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować

Świąteczna moda

Dziś u nas nowa odsłona …modnej choinki! Od zawsze wiadomo, że moda powinna kreować rzeczywistość wokół nas. Cieszmy się modą , cieszmy się świętami.   I jak Wam się podoba choinkowa sukienka??? zdj. Printerest