Bellroom na Facebooku

Sypialnia

Jest to miejsce wypoczynku i relaksu. Tutaj zasypiamy po ciężkim dniu i regenerujemy siły. Ciekawe efekty daje pomalowanie jednej ściany na ciemniejszy odcień. Najpiękniej wygląda wezgłowie łóżka stojące przy takiej ścianie. Oczywiście dobór koloru jest sprawa indywidualną ale kolory spokojne, przygaszone i ciepłe pomogą nam lepiej odpocząć.

 Obecnie obserwuje się modę na pokój z jedną ściana wytapetowaną. Są to bardzo piękne i fantazyjne wzory, często wytłaczane w aksamitne wzory. Wówczas kolor należy dobrać do reszty pokoju a odcień z tapety powtórzyć np. na narzutach lub poduszkach. Mozna tez resztki tapet oprawić w …ramkę! świetna , nietypowa dekoracja!

Należy pamiętać, iż w sypialni lepiej unikać kolorów żółtych, pomarańczowych czy czerwonych ( wyjątek bordowy) są one bardzo pobudzające więc w takim pomieszczeniu mogą przydarzyć się problemy z zaśnięciem. Pamiętajmy tez o kinkietach i lampkach nocnych. Są one nieodłącznym wystrojem sypialni, nadającym ciepły klimat i atmosferę tego pomieszczenia. Jestem zwolennikiem drobnych elementów w mocnych kolorach w tym pomieszczeniu. Nadaje to klimatu i lekkiej pikanterii. Trochę tak jak bazylia w sosie pomidorowym!

Katarzyna Fiedorow

Kto za tym stoi?

Jestem Kaśka! Już dekadę projektuję wnętrza i doradzam jak stworzyć swój własny kąt do życia. Z wykształcenia jestem finansistą i projektantem wnętrz. Takie duo świetnie się sprawdza w pracy zawodowej. Projektuję wnętrza mieszkalne, szkoły, przedszkola, puby, sklepy.....sale baletowe...Piszę artykuły do gazet wnętrzarskich ( "Własny Dom" nr 3/2013 , 9/2014, "Wnętrza Daniela"1/2013). Remonty to moja pasja. Pomagam, doradzam, nadzoruję... Wolny czas spędzam w podróży, z moim nieodłącznym aparatem fotograficznym ( kilka publikacji moich zdjęć w podręcznikach do geografii) Chodzę po górach, jeżdżę na nartach i rolkach. Życie jest za krótkie na odpoczynek!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Inne teksty, które mogą Cię zainteresować